İstanbul Gezisi

İstanbul Gezisi

22 Mayıs 2015 tarihinde Atatürk Havalimanı’na indik. Ancak bizi karşılamaya Sigma Ajans çalışanları özel araç ile gelmiş olmalarına karşın otelimize 2.5 saatte ulaştık. Cuma günü ve trafik çok değil aşırı yoğundu. Yolda polisler, emniyet şeridinden uyasnıklık ederek hızla gidenleri durduruyor ve cezalar yağdırıyordu. Yol 4 şeritli olmasına rağmen sanki 6 şeritli gibi ilerliyordu. Neyse ki otelimize ulaştık… Maslak Steigenberger Hotel. Muhteşem..

Yarım saat sonra yemek yiyeceğimiz Balta Lİmanı’na ulaştık. Şarap eşliğinde enfes bir deniz mahsulleri yemeği yedik. Her iki köprüyü de görüyor olmamız ve aynı zamanda köprülerin geceleri led ışıklar ile değişik renklere bezenmiş olması da bizi çok daha fazla etkiledi.

 

DSC_8368

 

1 Comment

Add Yours →

Tarkan Bey Merhaba,

Güzelim Sakız yazısından sonra bu İstanbul yazısı olmamış bence sizden yine aynı güzellikte yazı bekliyoruz. Birde yazılarınızdaki resimleri nereden buluyorsunuz çok güzeller. Bende ordan indirmek isterim.

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.